Najnowszy użytkownik: krzysiek1233216
Zdjęcie miesciąca Sierpień

Kazimierz Dolny oraz wybrane zespoły zabytkowe Powiśla

XIX Niedziela zwykła
1. 15 sierpnia w sobotę obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek mszy św. niedzielny. Na każdej mszy św. błogosławieństwo zbóż, ziół i owoców.

2. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej - Niedziela i Gość Niedzielny.

3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Caritas.
XVII Niedziela Zwykła
1. W tym tygodniu w liturgii: Środa – Św. Marty, piątek – Św. Ignacego z Loyoli, Pierwsza sobota miesiąca: adoracja od godz. 17.00. Msza św. z I soboty o godz. 17.30. Pierwsza niedziela miesiąca: po Mszach Św. wystawienie Najśw. Sakramentu.

2. 4 sierpnia wyruszy z Lublina 42. Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. W kancelarii lub drogą elektroniczną można składać intencje na Fundusz ,,Idę z Tobą”. Ofiara dowolna.

3. Kancelaria parafialna jest czynna w godz. 8.00 - 9.00. Pilne sprawy lub inną godzinę można uzgadniać telefonicznie. Numery telefonów do Księdza Proboszcza i Ks. Wikariusza podane są na stronie internetowej Parafii.
XVI Niedziela Zwykła
1. W dniach 19-26 lipca 2020 obchodzimy XXI Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa organizowany przez MIVA Polska. Naszą modlitwą i ofiarami wspieramy misjonarzy niosących Ewangelię w najdalsze zakątki Świata. Tak jak co roku ofiary składane z racji poświęcenia pojazdów przeznaczone są na zakup środków lokomocji dla misjonarzy. Zachęca się by ofiarować na ten cel 1 gr za każdy przejechany kilometr w ciągu minionego roku.

2. W tym tygodniu w liturgii: poniedziałek bł. Czesława, 22 lipca (środa) Św. Marii Magdaleny; 23 lipca (czwartek) Św. Brygidy; 24 lipca (piątek) Św. Kingi; 25 lipca (sobota) Św. Jakuba i Św. Krzysztofa; 26 lipca (niedziela) Św. Anny.

3. Poświęcenie pojazdów w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. na parkingu.
XV Niedziela zwykła
1. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej nowego Proboszcza - Ks. Piotra Chibowskiego. Ks. Piotr przez ostatnie 8 lat pełnił posługę Proboszcza w Parafii Wolica. Na mszy św. o godz. 12.00 Ks. Proboszcz zostanie powitany przez Radę Parafialną, Koła Różańcowe i Legion Maryi. Parafianie uczestniczący we Mszach Św. w kaplicach również powitają dziś nowego Księdza Proboszcza. Życzymy wielu Łask Bożych, opieki MB Bożej i naszych patronów Św. Tomasza Ap., Św. Stanisława BM i Św. Siostry Faustyny oraz wiele życzliwości. Zapewniamy o naszej modlitwie.
Kolędnicy ze Szkoły Podstawowej w Kamieniu

Wasi duszpasterze
Święcenia diakonatu - Ćmielów, Uroczystość Najświętszego Serca Jezusa, 03.06.2016