Zdjęcie miesciąca Lipiec

Najświętszej Trójcy
Uroczystość Najświętszej Trójcy XI tydzień.

Po sumie spotkanie dla bierzmowanych.
Życie chrześcijańskie jest życiem w zjednoczeniu z Ojcem i Synem, i Duchem Świętym. Tak więc już teraz mamy udział w życiu Trzech Osób Boskich, ale w pełni doświadczymy tego w niebie.

1. W czwartek uroczystość najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Jak w latach ubiegłych prosimy o pomoc sąsiadów w przygotowaniu czterech ołtarzy.

2. W ostatnią niedzielę czerwca 30-go o godz. 17.00 Msza na cmentarzu.

3. Nowożeńcom; Damian Burek- Ilona Rękas życzenia wytrwania w miłości i wierze. Podziękowanie za kwiaty.

4. Podziękowanie za sprzątanie kościoła. Na sobotę na godz. 9.00 prosimy z Łazisk; Rybak Barbara vel Kacper, Drąg Ewelina, Samonek Marzena, Wit Marzena, Czaja Beata, Kurek Anna.

5. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu swoje osobiste święta, jubileusze, urodziny i imieniny, składamy najlepsze życzenia, zapewniając Was na naszej modlitwie.. Bóg zapłać za ofiarę 500 zł od dzieci Komunijnych na kościół.
Zachęcamy do lektury prasy.

6. Zapowiedzi przedślubne: Krystian Kuś kaw. z par. Opole Lub. Dominika Kramek panna z par. tut; Łukasz Szafran kaw. z par. Wrzelowiec - Klaudia Stasik panna z par. Wrzelowiec; Daniel Jagiełło kaw. z Kępy Gosteckiej – Dominika Szyszka panna z par. Piotrków.

7. We wtorek od godz. 15.00 w Łaziskach w przychodni badanie USG Doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów, USG piersi oraz echo serca. Koszt badania 55 zł.

8 . Za tych, których rocznica śmierci w najbliższych dniach. Reqiescant in pace.