Najnowszy użytkownik: agata
Zdjęcie miesciąca Styczeń

Kazimierz Dolny oraz wybrane zabytki Powiśla

Oficjalna strona szlaku turystycznego projektu -Kazimierz Dolny oraz wybrane zabytki Powiśla...
XXVI Niedziela zwykła
24 września 2011

1. Za tydzień odpust z racji przeniesienia relikwii św. Stanisława BM ze Skałki na Wawel. Na sumie ks. Abp Stanisław Wielgus udzieli sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej grupie młodzieży. Spowiedź dla kandydatów i świadków sobota godz. 11.00.
XXV Niedziela Zwykła
18 września 2011

1. Po sumie konferencja dla kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Następne spotkanie w sobotę 24 września o godzinie 10.00. Obecność obowiązkowa.

2. Za dwa tygodnie odpust ku czci Świętego Stanisława BM - przeniesienie relikwi z udzieleniem młodzieży sakramentu bierzmowania przez Ks Abpa Stanisława Wielgusa. Suma odpustowa o godzinie 12.00.
XXIII NIedziela zwykła
4 września 2011

Int. Ogólna: Za nauczycieli, aby umieli przekazywać umiłowanie prawdy i wpajać autentyczne wartości moralne i duchowe.
Int. Misyjna: Aby wspólnoty chrześcijańskie, rozsiane na kontynencie azjatyckim, z zapałem głosiły Ewangelię, radością wiary dając świadectwo o jej pięknie.

1. Po rozpatrzeniu podania o przyjęcie i uwzględnieniu wyników egzaminu wstępnego Krzysztof Dzierżak został przyjęty do Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu.

2. Szkolenia dla rolników, nauczycieli, domowników z certyfikatem MEN. Zapisy w pensjonacie „Piotrawin”. Darmowe obiady, kawa.
XXII Niedziela zwykła
28 sierpnia 2011

1. Kończą się wakacje. 1 września zapraszamy na godz. 8.00 na rozpoczęcie roku szkolnego. Prosimy o błogosławieństwo dla dzieci, młodzieży i wychowawców.

2. Podziękowanie za łaskę odbycia pieszej pielgrzymki. Prosiliśmy z modlitwę i pieśnią w intencjach osobistych, rodzin Parafii, naszej Ojczyzny.
Dziękujemy za wspaniałe koncerty w naszym sanktuarium. Koncert muzyki klasycznej w wykonaniu Hiszpanów i Koncert BELCANTO 2011 14 sierpnia w naszym kościele . W koncercie wystąpili soliści teatrów operowych i operetkowych oraz laureaci koncertu konkursowego. Artystom towarzyszyła Białoruska Orkiestra Symfoniczna pod dyr. Aleksandra Sosnowskiego.
XXI Niedziela Zwykła
21 sierpnia 2011

1. Prosimy o ofiary do puszki zgodnie z apelem Ojca Świętego na potrzeby głodującej Afryki. Serdeczne Bóg zapłać.

2. Od dzisiaj do 4 września trwają zapisy kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania, które będzie udzielone w odpust Przeniesienia Relikwii św. Stanisława w dniu 2 października przez J.E. abpa Stanisława Wielgusa.
15 - 08 -2011
15 sierpnia 2011

1. Najświetszej Maryi Panny Wniebowziętej. Rocznica "Cudu nad Wisłą". Dzień Wojska Polskiego.

2. Dziękujemy za modlitwę za pielgrzymów (gościnę w parku w Kamieniu), którzy z modlitwą, ofiarą trudu drogi i pieśnią nieśli przed Tron Królowej Polski intencje osobiste, rodzin Parafii, naszej Ojczyzny.
14 - 08 - 2011
14 sierpnia 2011

1. Koncert w wykonaniu artystów festiwalu Belcanto 2011 w naszym Sanktuarium o godzinie 14.00. W koncercie wystapią artyści, absolwenci wydziałów wokalnych wyższych szkół muzycznych. Białoruska Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Aleksandra Sosnowskiego.

2. Dzisiaj puszka - dobrowolne ofiary na pokrycie kosztów parafii na remont kościoła i poczęstunek dla artystów.

3. Bóg zapłać za przyzdobienie kościoła Pani Halinie i Małgorzacie Morawskiej, Irenie Jachowicz.