Najnowszy użytkownik: agata
Zdjęcie miesciąca Listopad

Kazimierz Dolny oraz wybrane zabytki Powiśla

Oficjalna strona szlaku turystycznego projektu -Kazimierz Dolny oraz wybrane zabytki Powiśla...
XVIII Niedziela zwykła
31 lipca 2011

XVIII Niedziela zwykła.

1. W piątek przez naszą Parafię przechodzi piesza pielgrzymka na Jasną Górę. W parku ok. 12.45 odpoczynek i posiłek. Proszę o przygotowanie poczęstunku Wojciechów, Kopanina Kamieńska i Kępa Piotrawińska.
Zaproszenie na koncert
IX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL WOKALNY BELCANTO 2011

Format PDF

XVII Niedziela zwykła
24 lipca 2011

XVII Niedziela zwykła.

Poświęcenie pojazdów. Zbiórka ofiar dla misjonarzy. Ofiaruj jeden grosz za szczęśliwie przejechany kilometr.

1. Do środy zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę 3-14 sierpień 2011 r. Wpisowe 85 zł z ubezpieczeniem. Fundusz solidarnościowy „Idę z Tobą”.
XVI Niedziela zwykła
17 lipca 2011

XVI Niedziela zwykła.

1. Zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę 3-14 sierpień 2011 r. Wpisowe 85 zł z ubezpieczeniem. Fundusz solidarnościowy „Idę z Tobą”.

2. W naszym sanktuarium przygotowujemy się do koncertu muzyki klasycznej. Wykonawcy z Hiszpanii w najbliższą sobotę o godz. 16.00.
14 sierpnia (niedziela godz. 14.00) BELCANTO - orkiestra symfoniczna z Białorusi i najlepsze polskie soprany, tenory.
XV Niedziela zwykła
10 lipca 2011

XV Niedziela zwykła. 11 lipca św. Benedykta Opata Patrona Europy.

Ordynariusz sandomierski, który nawiedził nasze sanktuarium podkreślił, że w dzisiejszych czasach szczególnie potrzebne jest pielęgnowanie wspólnej modlitwy rodzinnej i udziału w Eucharystii. Dodał, że współczesne rodziny najbardziej osłabia kryzys wiary i religijności. „Oczekujemy od władz takich działań, by zapewnić rodzinom jeszcze bardziej godny rozwój i godziwe utrzymanie, aby młode pokolenie nie musiało szukać chleba i szans godziwego rozwoju poza granicami kraju. Polska wymiera i nie tylko ze względu na emigrację młodego pokolenia, ale i brak odpowiedniej troski o rodzinę, zwłaszcza wielodzietną” – zaznaczył bp Nitkiewicz.
XIV Niedziela zwykła
3 lipca 2011

XIV Niedziela Zwykła

Od ponad 900 lat - przekraczając granice czasu i przestrzeni, wbrew układom politycznym i społecznym - św. Stanisław pilnuje, aby nie rozdzielano porządku duchowego i porządku doczesnego. Jest niestrudzonym Przyjacielem z Nieba wszystkich tych, którym na sercu leży odnowa moralna i religijna narodu polskiego. Nie sposób zliczyć próśb zanoszonych za wstawiennictwem tego Świętego ani wyrazów wdzięczności za orędownictwo przed Bogiem w sprawach Polskiego Narodu i każdego potrzebującego. Krakowski Biskup i Męczennik okazuje swoją przychylność zarówno w sprawach małych jak i wielkich, osobistych i państwowych, w sprawach Kościoła i świata. Serdecznie pozdrawiamy pielgrzymów i turystów nawiedzających nasze sanktuarium.
XIII Niedziela zwykła
26 czerwca 2011

XIII Niedziela Zwykła

1. W środę Apostołów Piotra i Pawła. W kościele o godz. 9.30 i 17.00.

2. Oktawa Bożego Ciała w czwartek godz. 18.00. O przygotowanie ołtarzy proszę pierwszy - Koła Różańcowe, drugi Legion Maryi, trzeci młodzież, czwarty najbliżsi mieszkańcy kościoła. Poświęcenie wianków z kwiatów i ziół.