Najnowszy użytkownik: agata
Zdjęcie miesciąca Luty

Kazimierz Dolny oraz wybrane zabytki Powiśla

Oficjalna strona szlaku turystycznego projektu -Kazimierz Dolny oraz wybrane zabytki Powiśla...
XIX Niedziela zwykła
12 sierpnia 2012

1. W środę Wniebowzięcie NMP uroczystość - porządek niedzielny. Błogosławieństwo owoców, ziół.

2. W czwartek w Piotrawinie od godz. 15.30 Legion Maryi przyjmuje przedstawicieli wielu parafii, w których jest ta grupa modlitewna i apostolska.
XVIII Niedziela zwykła
5 sierpnia 2012

Int, ogólna: Aby więźniowie byli traktowani w sposób sprawiedliwy i z poszanowaniem ich ludzkiej godności.

Int. misyjna : Aby ludzie młodzi, powołani do naśladowania Chrystusa, byli gotowi głosić Ewangelię i dawać jej świadectwo po krańce ziemi.
XVII Niedziela zwykła
29 lipca 2012

Wystawa sprzętu pszczelarskiego, degustacja pożywnego miodu.

1. Piesza pielgrzymka do Częstochowy. Posiłki dla pielgrzymów (park - Kamień) w niedzielę 5 sierpnia przygotuja; Głodno i Łaziska na godz. 12.30.
XVI Niedziela zwykła
22 lipca 2012

1. Papież Benedykt XVI ponownie zaproszony do Polski. Na 2015 r. z sugestią zorganizowania Światowych Dni Młodzieży i obchodów 1050 - lecia chrztu Polski.

Piesza pielgrzymka do Częstochowy Posiłki dla pielgrzymów ( park - Kamień) w niedzielę 5 sierpnia przygotuj; Głodno i Łaziska na godz. 12.30.
XV Niedziela zwykła
15 lipca 2012

1. Piesza pielgrzymka do Częstochowy od 3 do 14 sierpnia.

2. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu: Kułaga Teresa, Kozłowska Barbara, Smyrgała Joanna, Szczygieł Anna, Łyjak Małgorzata, Grzesik Grażyna.
Sprzątanie kościoła - sobota na godz. 9.00: Szczerba Stanisław, Szast Ewa, Rutkowska Magdalena, Wolska Maria, Niedziałek Agata, Szczepanek Krystyna, Ciostek Barbara, Nowak Joanna. Obiekt nie powinien być w żadnym razie oczyszczany na mokro. Bieżące odkurzanie można prowadzić jedynie na sucho, np. miotełką z piór.
XIV Niedziela zwykła
8 lipca 2012

”I nie wódź nas na pokuszenie” Pan Bóg nas nie kusi. Pan dopuszcza pokusę. Pozwala, aby nasze życie na ziemi było próbą, czasem zdobywania zasług. A zasług nie może być bez pokonywania trudności.. Gdyby Bóg posłał nas na ziemię będącą miejscem, gdzie o nic nie trzeba się troszczyć... Nawet pierwotny raj choć nie był wolny od trudów codziennego życia miał swoją intelektualną próbę: jabłko z drzewa wiadomości dobrego i złego.

1. Piesza pielgrzymka do Częstochowy od 3 do 14 sierpnia. Pątnicy pielgrzymujący do Jasnogórskiej Pani polecają dobro Kościoła i narodu rodzin i własne. 5 sierpnia gościmy 5 grup w parku w Kamieniu.
XIII Niedziela zwykła
1 lipca 2012

Int. ogólna; Aby wszyscy mogli znaleźć stałą pracę i wykonywają w bezpiecznych warunkach.
Int misyjna: Aby chrześcijańscy wolontariusze na terytoriach misyjnych potrafili dawać świadectwo miłości Chrystusa.