Najnowszy użytkownik: agata
Zdjęcie miesciąca Maj

Kazimierz Dolny oraz wybrane zabytki Powiśla

Oficjalna strona szlaku turystycznego projektu -Kazimierz Dolny oraz wybrane zabytki Powiśla...
XXXI niedziela zwykła
Informacje duszpasterskie Parafia św. Tomasza Ap. i św. Stanisław BM w Piotrawinie tel. 81/828-01-68 kom. 602-289-840
4 listopada 2012

XXXI Niedziela zwykła

Wierni mogą uzyskać odpusty w związku z Rokiem Wiary w naszym sanktuarium św. Stanisława BM. Udziela się zastrzeżonej ordynariuszowi władzy zwalniania z kar kościelnych kapłanom spowiadającym w Piotrawinie.

LISTOPAD
Int. ogólna: Aby biskupi, prezbiterzy i wszyscy słudzy Ewangelii dawali odważne świadectwo wierności ukrzyżowanemu i zmartwychwstałemu Panu.
Int. misyjna: Aby kościół pielgrzymujący na ziemi był promiennym światłem narodów.
Podziękowanie za owoce sadów
28 października 2012

Rocznica poświęcenia, dedykacji własnego kościoła.

Niedziela misyjna
21 października 2012

XXIX Niedziela misyjna, ofiary na misje. Odpust w Wilkowie

Oficjalna strona szlaku turystycznego projektu: "Kazimierz Dolny oraz wybrane zabytki Powiśla." Link do strony w poprzednich artykułach.
XXVIII Niedziela zwykła
14 października 2012

Wybory rad parafialnych

Dzień Edukacji Narodowej. Nauczycielom czynnym i na emeryturze; za trud odkrywania prawdy i wychowania uczniów nich Ojciec z nieba błogosławi, darzy dobrym zdrowiem i ludzką wdzięcznością.

Oficjalna strona szlaku turystycznego projektu: "Kazimierz Dolny oraz wybrane zabytki Powiśla." Piotrawin jest na szlaku perełką. Link do strony.
XXVII Niedziela zwykła
7 października 2012

7-14 października 68 Tydzień Miłosierdzia

1. Za tydzień spotkanie w sprawie Pierwszej Komunii Świętej po sumie.

2. Za tydzień zbiórka ogólnopolska na Papieski Fundusz Stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
Piotawin - perełką
XXVI Niedziela zwykła
30 września 2012

1. Odpust z racji przeniesienia relikwii św. Stanisława z kościoła ze Skałki na Wawel. Niech Patron Ojczyzny wysłucha i błogosławi wszystkich nawiedzających to święte miejsce. Niech da pokój sumienia umocni na drodze życia da nadzieję. Najbliższa niedziela 11.30 różaniec śpiewany. Sumę odpustową celebruje i kazanie ks. kan. Józef Brzozowski. Śpiewy chór Kantata z MGOK w Opolu Lub. Strażaków z Piotrawina prosimy o poprowadzenie procesji. 31 sierpnia podpisano umowę w sprawie budowy mostu na Wiśle w Kamieniu o dł. jednego kilometra i szerokości 20m. W ramach tej inwestycji wykonawca zbuduje 800m drogi dojazdowej. Wykonawcą szczecińska Firma Energopol S.A. Umowa przewiduje zakończenie 30 listopada 2014 r.