Najnowszy użytkownik: agata
Zdjęcie miesciąca Maj

Kazimierz Dolny oraz wybrane zabytki Powiśla

Oficjalna strona szlaku turystycznego projektu -Kazimierz Dolny oraz wybrane zabytki Powiśla...
„Mam przepis na pielgrzymowanie”
Zapraszamy do obejrzenia online, programu „Mam przepis na pielgrzymowanie”.

Pensjonat Piotrawin
XXXIII Niedziela zwykła
Za tydzień Chrystusa Króla Wszechświata

1. W środę w I-m programie TV polskiej o godz. 10.00 będzie o naszym sanktuarium w Piotrawinie. „Mam pomysł na pielgrzymowanie”.
XXXII Niedziela zwykła
11 listopada 2012

XXXII Niedziela zwykła

Zbiórka do puszki „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”

1. Niepodległa Polska (94 r.) to ojczyzna nabyta krwią, więzieniem i śmiercią wielu Polaków. Dzisiaj wspominamy ich wszystkich. A to wspomnienie wzywa nas do wdzięczności i troski nie tylko o naszą Niepodległą, ale także o narody, które walczą o przemianę i wolność. Tegoroczny dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym w Egipcie.
Niestety w wielu krajach islamskich można usłyszeć głosy, że chrześcijanie są największym wrogiem, który staje na przeszkodzie do przywracania przez fundamentalistów Imperium Muzułmańskiego.
XXXI niedziela zwykła
Informacje duszpasterskie Parafia św. Tomasza Ap. i św. Stanisław BM w Piotrawinie tel. 81/828-01-68 kom. 602-289-840
4 listopada 2012

XXXI Niedziela zwykła

Wierni mogą uzyskać odpusty w związku z Rokiem Wiary w naszym sanktuarium św. Stanisława BM. Udziela się zastrzeżonej ordynariuszowi władzy zwalniania z kar kościelnych kapłanom spowiadającym w Piotrawinie.

LISTOPAD
Int. ogólna: Aby biskupi, prezbiterzy i wszyscy słudzy Ewangelii dawali odważne świadectwo wierności ukrzyżowanemu i zmartwychwstałemu Panu.
Int. misyjna: Aby kościół pielgrzymujący na ziemi był promiennym światłem narodów.
Podziękowanie za owoce sadów
28 października 2012

Rocznica poświęcenia, dedykacji własnego kościoła.

Niedziela misyjna
21 października 2012

XXIX Niedziela misyjna, ofiary na misje. Odpust w Wilkowie

Oficjalna strona szlaku turystycznego projektu: "Kazimierz Dolny oraz wybrane zabytki Powiśla." Link do strony w poprzednich artykułach.
XXVIII Niedziela zwykła
14 października 2012

Wybory rad parafialnych

Dzień Edukacji Narodowej. Nauczycielom czynnym i na emeryturze; za trud odkrywania prawdy i wychowania uczniów nich Ojciec z nieba błogosławi, darzy dobrym zdrowiem i ludzką wdzięcznością.

Oficjalna strona szlaku turystycznego projektu: "Kazimierz Dolny oraz wybrane zabytki Powiśla." Piotrawin jest na szlaku perełką. Link do strony.