Najnowszy użytkownik: agata
Zdjęcie miesciąca Marzec

Kazimierz Dolny oraz wybrane zabytki Powiśla

Oficjalna strona szlaku turystycznego projektu -Kazimierz Dolny oraz wybrane zabytki Powiśla...
Zmiany
XXXIII Niedziela zw. - Strażackie zaduszki
13 listopada 2011

Zbiórka do puszki „ Dzień solidarności z prześladowanymi Kościołami „

1. Podziękowanie mieszkańcom Kol. Piotrawin za posprzątanie kościoła; Jarska Ewa, Mroczkowska Małgorzata, Ceglarski Bogusław, Kamińska Teresa i Sylwia. Prosimy następujące osoby za tydzień; Jakubczyk Teresa, Marczuk Katarzyna, Ciosek Ewa, Łyjak Beata, Świder Krystyna, Osuch Ilona, Kwiatkowska Monika.
XXXII Niedziela zwykła
6 listopada 2011

Intencja ogólna: Za wschodnie Kościoły katolickie, aby ich czcigodna tradycja znana była jako duchowe bogactwo, cenne dla całego Kościoła.
Intencja misyjna: Aby kontynent afrykański znalazł w Chrystusie siłę, by wejść na drogę pojednania i sprawiedliwości, wskazaną przez II Synod Biskupów poświęcony Afryce.
Wszystkich Świętych
1 listopada 2011

Wszystkich Świętych 1 i 2 listopada (dzień zaduszny) w kościele 9.30.
Cmentarz 11.30 różaniec wspominkowy i Eucharystia godz. 12.00.
Puszka – na Seminarium.
Poświęcenie miejscowego kościoła- rocznica
30 października 2011

Puszka - zbiórka ofiar na misje . Pragniemy dziękować Opatrzności za tegoroczne urodzaje, owoce sadów, ogrodów. "Bądź pozdrowiona ziemio rodząca, z dobroci Boga, świat odradzająca tonami zboża, chlebnymi kłosami, wstęgami rzek, wonnymi lasami. Bądź pozdrowiona sadów mrokiem, śpiewem pszczół roju, zachwyconym wzrokiem, pięknością kwiatów, tęczą na niebie i moim sercem bijącym dla ciebie".
XXX Niedziela zwykła, misyjna
23 października 2011

1. Pragniemy dziękować Opatrzności za tegoroczne urodzaje, owoce sadów, ogrodów. O coś słodkiego prosimy w tym roku mieszkańców Kol. Kaliszany i Piotrawina. Zaproszony jest zespół śpiewaczy z Domu Kultury.
XXIX Niedziela zwykła
16 października 2011

1. W najbliższą środę o godz. 13.00 narada koordynacyjna w Piotrawinie w sprawie remontu.

2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę Jaskot Helena, Jaskot Magdalena, Dyszczak Renata, Włodarczyk Małgorzata. Nie stawili się; Wiśniewski Zbigniew, Szymańska Alicja, Jaskot Helena, Wójtowicz Krystyna, Nader Stanisława.
Na przyszłą niedzielę sprzątanie kościoła na godz. 9.00 prosimy następujące osoby z Kaliszan Starych; Gazda Katarzyna, Roman Marianna, Ciostek Helena, Jakubowska Janina, Gawlak Joanna, Stola Wanda, Morgaś Żaneta, Jakubowska Danuta, Klocek Loretta, Ziemianek Piotr, Więcławska Barbara. Zbierzmy ofiarę na 3 chryzantemy.