Oficjalna Strona Parafii Rzymskokataolickej w Piotrawinie
św. Stanisław B. M.
Św. Stanisław - obraz w ołtarzu głównym

Wszechmogący Boże, święty Stanisław, Biskup, nieustannie broniąc Twojej chwały padł pod ciosami prześladowców, spraw, abyśmy za jego wstawiennictwem aż do śmierci trwali w nienaruszonej wierze. Przez Chrystusa, Pana naszego.
Nawigacja
STARTOWA
STRONA GŁÓWNA
M U Z E U M
KALWARIA PIOTRAWIŃSKA DROGA KRZYŻOWA
P A R A F I A
Historia
Kaplice
Msze św. i nabożeństwa
Duszpasterze
Odpusty
P A T R O N I
Św. Tomasz Apostoł
Św. Tomasz Apostoł
Św. Stanisław B. M.
Św. Stanisław B. M.
Kult

STRONA GŁÓWNA

Kazimierz Dolny oraz wybrane zespoły zabytkowe Powiśla

Oficjalna strona szlaku turystycznego projektu - Kazimierz Dolny oraz wybrane zabytki Powiśla...
Piotrawin jest na szlaku perełką.
Link do strony


Odbywała się kontrola trwałości projektu ”Kazimierz Dolny oraz wybrane zespoły zabytkowe Powiśla - renowacja, ochrona dziedzictwa”. Zespół kontrolujący w uwagach zwraca uwagę na dokumentację rezultatów potwierdzających osiągane wskaźniki zakładane w umowie o dofinansowanie. Promocja projektu o charakterze ponadlokalnym. Prosimy o wejścia na projekt „Sakralnym Szlakiem Powiśla - Kazimierz Dolny”. Aby wejście było zaliczone należy przeglądać przez 15 minut.
Wniebowstąpienie Pańskie - 29.05.2022
1. Dziś w naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Św. We wtorek: Nawiedzenia NMP, piątek – pierwszy miesiąca. Od rana Komunia dla chorych. Spowiedź o godz. 17.30; sobota - pierwsza miesiąca: adoracja Najśw. Sakramentu o godz. 17. niedziela: Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

2. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na bieżące utrzymanie parafii. Natomiast taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne.

3. Bóg zapłać wszystkim, którzy uczestniczyli w Mszach Św. z okazji poświęcenia pól oraz za przygotowanie ołtarzy.

4. Rodzicom Dzieci z klas III dziękujemy za sprzątanie kościoła, porządki wokół kościoła i koszenie trawy oraz za ufundowanie ornatów. Zapraszamy na biały tydzień codziennie o godz. 18.

5. W przyszłą sobotę o godz. 9 prosimy o sprzątanie kościoła z Janiszowa: P. Małgorzata Książek, P. Elżbieta Grzebińska, P. Beata Grzebińska, P. Bożena Książek, P. Józef Kobiałka, P. Olga Śpiewak, P. Paweł Mosiński.

6. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Mateusz Włodarczyk kaw. z par. tut., i Monika Wiącek panna z par. w Domosławiu.

7. Ks. Mirosław Bielecki i cała wspólnota Ogniska Światła i Miłości w Kaliszanach - Łopocznie zapraszają na Jubileusz 25 – lecia. (1-6 czerwca) – szczegóły na plakacie w gablocie.

8. Prosimy Mieszkańców Głodna o pomoc w tym roku przy uroczystościach kościelnych. W sobotę prosimy o dostarczenie brzózek.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Niedzieli: Jedyna taka broń (o różańcu); Pożegnanie z Watykanem. W Gościu Niedzielnym: Szklany dom; Kardynał pod ostrzałem.

10. Rocznice śmierci: Bolesław Kamola, Helena Rękas, Bogdan Chodoła, Józef Jagiełło, Anna Ceglarska, Mirosław Czapla, Jerzy Kotowski, Marianna Kaniewska, Zbigniew Piłat, Joanna Nowak, Andrzej Jadach. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
św. Tomasz Ap.
Św. Stanisław - obraz w ołtarzu głównym

Wszechmogący Boże, z radością oddajemy cześć świętemu Tomaszowi, Apostołowi, przez jego wstawiennictwo zachowaj naszą wiarę, abyśmy jak on uznali Twojego Syna za naszego Pana i mieli życie w imię Jezusa Chrystusa. Który żyje i króluje na wieki wieków. Amen.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Droga Krzyżowa
Nasza Droga Krzyżowa

Herb Gminy
Msze Św. w niedzielę
Msze św. w niedzielę
Piotrawin: 8.00, 12.00
Zgoda: 9.30
Kępa Gostecka: 10.45

Różaniec:
16.30 (w niedzielę 11.30)

Msza św. do Miłosierdzia Bożego:
I niedziela miesiąca godz. 12.00
Msza św. przez wstawiennictwo św. Stanisława:
II sobota miesiąca godz. 17.00

Godzina Miłosierdzia:
Niedziela godz. 11.30