V Niedziela Wielkiego Postu - 26.03.2023
Dodane przez ks Krzysztof Lichota dnia Marzec 25 2023 20:18:51
1. Zapraszamy do udziału w rekolekcjach wielkopostnych. Rozpoczną się w czwartek 30 marca i zakończą w sobotę (dzień spowiedzi). Msze św. w kościele: godz. 9 i 17; Kępa Gostecka: godz. 10.30; Zgoda: godz. 12.Spowiedź w sobotę: rozpocznie się o godz. 8.45 i po południu przed Mszą św. od godz. 16.30. W przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 12 gromadzimy się z palmami przed kościołem, by procesyjnie i uroczyście wejść na Eucharystię.

2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej – piątek godz. 16.30. Gorzkie Żale –
w niedzielę o godz. 11.30.

3. Dziś po Mszy św. o godz. 12 odbędzie się spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

4. Dziękujemy Mieszkańcom Głodna i Druhom Strażakom z OSP Głodno za sumienną posługę na rzecz parafii w minionym roku. W tym roku prosimy o pomoc przy uroczystościach, odpustach i prace porządkowe przy kościele Mieszkańców Piotrawina i OSP Piotrawin. Druhów Strażaków z Piotrawina prosimy o pomoc przy organizacji procesji rezurekcyjnej.

5. Prasa katolicka: Niedziela: Dobra spowiedź, czyli jaka? Czy mogła powiedzieć Bogu nie? Zamach na normalność. W Gościu Niedzielnym: Nie pomnażaj zła; Rekolekcje u Kamedułów; Dlaczego otruto Ks. Blachnieckiego?

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła: P. Hannie Piątek, P. Elizie Wawer, P. Stanisławowi Owczarzowi, P. Adamowi Bochrze, P.Henrykowi Świątkowskiemu. W najbliższą sobotę prosimy o sprzątanie o godz. 10.: P. Grażynę Osuch, P. Ryszarda Gliwickiego, P. Barbarę Stępień, P. Hannę Jakoniuk, P. Zofię Leptuch, P. Wandę Osuch, P. Agnieszkę Różalską, P. Małgorzatę Osuch.

7. Prosimy Państwa Radnych o przeprowadzenie zbiórki ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego.

8. W zakrystii można nabyć czekoladowe ,,Baranki Wielkanocne” z których dochód przeznaczony jest na Caritas. Cena: 10 zł.

9. Rocznice śmierci: ++Anna Wajs, Jacek Bonarski, Janina Kania, Krystyna Nowak, Stanisław (k) Więcław, Stanisław Witczak, Marianna Nieróbca, Eugeniusz Witczak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…