VII Niedziela Zwykła - 19.02.2023
Dodane przez ks Krzysztof Lichota dnia Luty 18 2023 19:01:14
1. W liturgii: Środa Popielcowa - rozpoczyna czas Wielkiego Postu. W tym dniu obowiązuje post ścisły od pokarmów. Msze św.: 8 i 17 (w kaplicach 9.30 i 10.45). W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa: Droga Krzyżowa - w każdy piątek o godz. 16.30 i Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 11.30.

2. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na Seminarium Duchowne w Lublinie. Natomiast taca w przyszłą niedzielę – na bieżące utrzymanie parafii.

3. W przyszłą niedzielę będziemy gościć Ks. Dyrektora Studium Organistowskiego z Lublina, który wygłosi kazania i będzie zbierał ofiary do puszki na potrzeby Studium.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12 odbędzie się spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania, który zostanie udzielony 12 maja (piątek) o godz. 18.

5. Nauki przedmałżeńskie: w sobotę o godz. 16 (w kościele).

6. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Jakub Kułaga i Agnieszka Szmidt; Jakub Borkowski i Weronika Wachowiec.

7. Prasa katolicka: Niedziela : Zjednoczeni w dramacie; Strażnicy sumienia. W Gościu Niedzielnym: Cud pod gruzami; Haniebny wyrok.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła: P. Małgorzacie Myszce, P. Barbarze Muciek, P. Elżbiecie Szast, P. Agnieszce Szczygieł, P. Grzegorzowi Łyjakowi. W przyszłą sobotę na godz. 9 prosimy: P. Joannę Smyrgałę, P. Agnieszkę Boniecką, P. Barbarę Kozłowską, P. Marlenę Kozłowską, P. Annę Wojtanek, P. Wiolettę Nowaczek, P. Annę Gąsior.

9. Rocznice śmierci: ++ Wojciech Ostrowski, Helena Szast, Janina Wilk, Maria Skrzek, Stefania Skorek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…