II Niedziela Adwentu - 04.12.2022
Dodane przez ks Krzysztof Lichota dnia Grudzień 03 2022 16:45:41
1. W liturgii: wtorek: Św. Mikołaja bp; środa - Św. Ambrożego; czwartek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP: Msze św. w kościele 8 i 17, w kaplicach 9.30 i 10.45.

2. Roraty o godz. 7, w czwartki o godz. 17 dla dzieci i młodzieży.

3. Ofiary składane do puszki - na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

4. Dziś zostaną poświęcone opłatki na stół Wigilijny. Prosimy Państwa Radnych o dostarczenie opłatków do Rodzin naszej parafii. Ofiary będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła.

5. W przyszłą niedzielę zapraszamy Dzieci z klas III na Mszę św. o godz. 12, a po niej spotkanie formacyjne. (poświęcenie łańcuszków i medalików).

6. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii: 16 – 18 grudnia. Prowadzi Ks. Piotr Skwira – Kanclerz Sądu Metropolitalnego w Lublinie.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła: P. Wiesławie Wiśniewskiej, P. Lucynie Polak, P. Agacie Jakóbczyk, P. Krzysztofowi Wiśniewskiemu, P. Marcinowi Kutynie. W sobotę na godz. 9 prosimy: P. Annę Szczygieł, P. Wiolettę Wojda, P. Renatę Witczak, P. Zofię Witczak, P. Lucynę Turczyn, P. Adama Bidę, P. Teresę Wrzołek, P. Halinę Sperudę. Prosimy o grzecznościowe poinformowanie.

8. Świece Caritas na stół wigilijny: mała 10 zł, duża 20 zł; Kalendarze Maryjne -10 zł.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Niedzieli: Jak rozmawiać z dzieckiem o Bogu? Obrzędy i zwyczaje adwentowe, Dodatek dla dzieci z kolorowankami. W Gościu Niedzielnym: Promienie świętości; Warto żyć w świętości.

10. W związku z upływającą pięcioletnią kadencją parafialnych rad duszpasterskich dziś głosujemy na kandydatów (lista została zaktualizowana). 11 grudnia – ogłoszenie wyników wyborów.

11. Prosimy Mieszkańców Głodna o przygotowanie dekoracji Świątecznej w kościele.

12. Rocznice śmierci: ++Kazimiera Pawłowska, Janina Kuś. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…