XXXIV Niedziela Zwykła - 20.11.2022
Dodane przez ks Krzysztof Lichota dnia Listopad 19 2022 18:41:50
1. W liturgii: poniedziałek – Ofiarowanie NMP; wtorek - Św. Cecylii; piątek – Św. Katarzyny Aleksandryjskiej. Następna Niedziela rozpoczyna czas Adwentu. Roraty o godz. 7, w czwartki o godz. 17 dla dzieci i młodzieży.

2. Ofiary składane do puszki przeznaczone są na Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę – na bieżące utrzymanie parafii.

3. Dziś po Mszę św. o godz, 12 odbędzie się spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła: P. Renacie Dzierżak, P. Barbarze Marosz, P. Małgorzacie Mendak, P. Mieczysławie Wychodzkiej. W sobotę na godz. 9 prosimy: P. Grzegorza Walczaka, P. Andrzeja Sikorę, P. Katarzynę Bardzel, P. Stanisławę Grabowską, P. Zofię Czarnecką, P. Annę Stochmal, P. Annę Ułanek. Prosimy o grzecznościowe poinformowanie.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Niedzieli: Jeszcze wolność czy już niewola? Za tydzień Adwent. W Gościu Niedzielnym: Św. Jan Paweł II niesłusznie oskarżany. Niepokój rodziców.

6. W związku z upływającą pięcioletnią kadencją parafialnych rad duszpasterskich Metropolita Lubelski Abp Stanisław Budzik ustalił następujący kalendarz wyborczy:
26 listopada – ostateczny termin składania kandydatur
27 listopada – ogłoszenie listy kandydatów
4 grudnia – głosowanie
11 grudnia – ogłoszenie wyników wyborów

7. Rocznice śmierci: ++Grażyna Kosiak, Marianna Bardzel, Mieczysław Kosik, Wanda Wicha, Zofia Czarnecka, Helena Pietras, Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…