XXIX Niedziela Zwykła - 16.10.2022
Dodane przez ks Krzysztof Lichota dnia Październik 17 2022 10:11:37
1. W liturgii: wtorek - Św. Łukasza; czwartek – Św. Jana Kantego; sobota: Św. Jana Pawła II.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe (dni powszednie o godz. 16.30; niedziela o godz. 11.30). Prosimy o prowadzenie modlitwy różańcowej- poniedziałek: mieszkańcy Piotrawina, wtorek: Kamień, środa: Kaliszany, czwartek: Głodno, Janiszów, Łaziska; piątek: Dzieci z kl. III z Rodzicami, sobota: młodzież przygotowująca się do Sakr. Bierzmowania, niedziela: Legion Maryi i Koła Różańcowe.

3. Ofiary zbierane do puszki przeznaczone są na Fundusz Papieski Dzieło Nowego Tysiąclecia. Ofiary składane do puszki w przyszłą niedzielę: na misje oraz ofiary zbierane przez Fundację – na operację Neli. (informacja z kartki).

4. Dziś po Mszy św. o godz. 12 odbędzie się spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła: P. Agnieszce Pik, P. Iwonie Pucickiej, P. Magdalenie Kani, P. Irenie Mroczkowskiej i za kwiaty Paniom, które sprzątały oraz P. Zofii Szubie. W przyszłą sobotę prosimy na godz. 9: P. Barbarę Frączek, P. Krystynę Wójcicką, P. Romana Sowińskiego, P. Stanisława Cholewińskiego, P. Mariannę Sochaj, P. Andrzeja Rosołowskiego. Prosimy o grzecznościowe poinformowanie.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Niedzieli: Niełatwy los proroka; Pokolenie JP 2. W Gościu Niedzielnym: Bóg ciągle obecny; Tajemnice Medjugorja.

7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty: Śp. +Zofię Szczygieł; Krystynę Rybak z Kępy Gosteckiej; Danutę Świerkosz z Kopaniny Kamieńskiej; Eugeniusza Pająka z Kamienia; Rozalię Stolarek z Kępy Gosteckiej; W poniedziałek o godz. 10 pogrzeb: Lucyny Głodzik z Kopaniny Kamieńskiej, we wtorek +Wiesławy Adamczyk z Wojciechowa. Rocznice śmierci: ++ Zofia Mroczkowska, Rozalia Jabłońska, Antoni Osuch, Kazimiera Maruszczak, Jan Stępień, Stanisława Gazda, Marianna Stola, Julian Lenartowicz, Zenon Kowalski, Stanisław Wiśniewski, Piotr Węgrzyn, Krystyna Grądziel, Zofia Fota, Henryk Pawłowski, Anna Skwarek, Wanda Głodzik, Marek Korgul, Danuta Kwiatkowska, Zdzisław Buda. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…