XXV Niedziela Zwykła - 18.09.2022
Dodane przez ks Krzysztof Lichota dnia Wrzesień 18 2022 16:58:40
1. W liturgii: środa – Św. Mateusza Apostoła; piątek – Św. Ojca Pio.

2. Ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na Seminarium Duchownego w Lublinie. W przyszłą niedzielę – taca na bieżące utrzymanie parafii.

3. W przyszłą niedzielę 25 września – Odpust Parafialny. Uroczysta Suma o godz. 12. Prosimy Druhów Strażaków z OSP z Głodna o pomoc przy zorganizowaniu procesji.

4. Młodzież z kl. VII i VIII zapraszamy z jednym z Rodziców do kancelarii parafialnej w terminie do 30 września w sprawie złożenia deklaracji dotyczącej Sakr. Bierzmowania. Przypominamy, że Młodzież przyjmuje Sakr. Bierzmowania w swojej rodzinnej parafii.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty: P. Zuzannie Szymańskiej, P. Joannie Sałasińskiej, P. Krystynie Kozioł, P. Irenie Sochaj, P. Henrykowi Nieróbcy. W sobotę na godz. 9 prosimy z Kamienia (Szosa): P. Krystyna Wróbel, P. Agnieszka Ozimek, P. Danuta Skorek, P. Aneta Rękas, P. Danuta Tomala, P. Katarzyna Smagieł, P. Elżbieta Frączek, P. Agnieszka Frączek. Prosimy o grzecznościowe poinformowanie.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Niedzieli: Media z misją; Bluźniąca ateistka spotkała Boga; W Gościu Niedzielnym: Elżbieta II; Budujemy odporność na fałsz.

7. Rocznice śmierci: ++ Marian Głodzik, Henryk Szczerba, Włodzimierz Wrzochol, Władysława Osuch, Irena Wojciechowska, Ryszard Świątkowski, Stanisław Łyjak, Helena Chechlińska, Krystyna Osuch, Helena Czerwonka, Marianna Skrzyńska, Jadwiga Jastrzębska, Mieczysława Stola, Leokadia Pilichowska, Tadeusz Styliński. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…