XXIV Niedziela Zwykła - 11.09.2022
Dodane przez ks Krzysztof Lichota dnia Wrzesień 10 2022 15:04:50
1. W liturgii: wtorek – Św. Jana Chryzostoma i jest to 13. dzień miesiąca. Zapraszamy na Mszę św. przez wstaw. MB Fatimskiej a po niej na procesję różańcową z lampionami. środa – Podwyższenie Krzyża Świętego, czwartek – NMP Bolesnej.

2. Ofiary zbierane do puszki są przeznaczone na Ewangelizację w Środkach Społecznego Przekazu. Natomiast w przyszłą niedzielę – taca na potrzeby Seminarium Duchownego w Lublinie.

3. Dziś po Mszy św. o godz. 12 zapraszamy Dzieci z klas III i ich Rodziców na spotkanie organizacyjne w sprawie Pierwszej Komunii Św.

4. Młodzież z kl. VII i VIII zapraszamy z jednym z Rodziców do kancelarii parafialnej w terminie do 30 września w sprawie złożenia deklaracji dotyczącej Sakr. Bierzmowania. Przypominamy, że Młodzież przyjmuje Sakr. Bierzmowania w swojej rodzinnej parafii.


5. Odpust parafialny: 25 września. Uroczysta Suma o godz. 12. Prosimy Druhów Strażaków z OSP z Głodna o pomoc przy zorganizowaniu procesji.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła: P. Marii Banaś, P. Bożenie Gozdur, P. Annie Wąsik. W sobotę na godz. 9 prosimy z Kępy Soleckiej: P. Krystynę Kozioł, P. Irenę Sochaj, P. Zuzannę Szymańską, P. Teresę Frączek, P. Joannę Sałasińską, P. Marka Wawrzyniaka, P. Henryka Nieróbcę.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Niedzieli: Niańka XXI wieku (o uzależnieniu od smartfonów), O wychowaniu w trzech obrazkach, Czy jest powrót po apostazji? W Gościu Niedzielnym: Między hejtem a krytyką; Młodzi w obronie Kościoła.

8. Rocznice śmierci: ++ Janina Rosołowska, Mieczysław Kamiński, Marta Ozimek, Zofia Smyrgała, Wanda Czaja, Cecylia Gorajczyk, Halina Borecka, Irena Owcarz, Marianna Skrzyńska, Natalia Skorek, Bogumiła Mroczkowska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…