XXIII Niedziela Zwykła - 04.09.2022
Dodane przez ks Krzysztof Lichota dnia Wrzesień 03 2022 17:49:14
1. W liturgii: środa – Bł. Ignacego Kłopotowskiego, czwartek – Narodzenie NMP (Msze św. o godz. 8 i 18; w kaplicach 9.30; 10.45).

2. Metropolita Lubelski zaprasza do wspólnej modlitwy i udziału w Uroczystościach Maryjnych: dziś o godz. 12 w Wąwolnicy; 8 września o godz. 11.30 w Sanktuarium Matki Bożej w Chełmie i 11 września w Chełmie: spotkanie dla młodzieży. Więcej informacji będzie można znaleźć na plakatach w gablocie.

3. Ofiary zbierane do puszki będą przeznaczone na programy edukacyjne prowadzone przez Caritas. Natomiast w przyszła niedzielę – na Ewangelizację w Środkach Społecznego Przekazu.

4. W przyszłą niedzielę zapraszamy Dzieci z klas III i ich Rodziców na Mszę św. na godz. 12 a po niej na spotkanie organizacyjne w sprawie Pierwszej Komunii Św.

5. Młodzież z kl. VII i VIII zapraszamy z jednym z Rodziców do kancelarii parafialnej w terminie do 30 września w sprawie złożenia deklaracji dotyczącej Sakr. Bierzmowania. Przypominamy, że Młodzież przyjmuje Sakr. Bierzmowania w swojej rodzinnej parafii.


6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty: P. Krystynie Jastrzębskiej i P. Małgorzacie Banaś. W sobotę na godz. 9 prosimy z Kępy Soleckiej: P. Bożenę Gozdur, P. Annę Wąsik, P. Marię Banaś, P. Bogusławę Zając, P. Monikę Przytarską.

7. Zapraszamy do śpiewania w scholi parafialnej. Po przerwie wakacyjnej wznawiamy próby. Próba w sobotę o godz. 18.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Niedzieli - dodatek z nowym promocyjnym tygodnikiem: Bliżej życia z wiarą (całość 10zł). W Gościu Niedzielnym: Zamysł Boży przekracza doczesność; Spotkać Pana Boga w szkole.

9. Rocznice śmierci: ++ Stanisław Szkutnicki, Adam Jezierski, Zofia Wójtowicz, Jan Mendak, Czesław Walos, Feliks Maruszczak, Marianna Szczygieł, Marianna Zając, Stefania Stępień. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…