XX Niedziela Zwykła - 14.08.2022
Dodane przez ks Krzysztof Lichota dnia Sierpień 13 2022 22:00:37
1. W poniedziałek: Uroczystość Wniebowzięcia NMP (Msze św. o godz. 8 i 12; w kaplicach 9.30 i 10.45); środa: Św. Jacka, sobota: Św. Bernarda.

2. W dniach 18 – 21 sierpnia odbędzie się X edycja SMALu – Spotkania Młodych Arch. Lubelskiej. Jest to cykliczne wydarzenie w Garbowie, podczas którego młodzież może dzielić się swoją wiarą, nawiązywać nowe znajomości, uczestniczyć w konferencjach duchowych i koncertach. Szczegóły w Internecie i na plakacie w gablocie.

3. Zapowiedzi: Adrian Gębala kaw. ze Stalowej Woli i Dorota Klucznik panna z par. tut.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła: P. Krystynie Świder i Weronice, P. Justynie Maryniowskiej, P. Małgorzacie Świerkosz. Oraz za kwiaty: Paniom, które sprzątały i dodatkowo P. Marcie Głodzik i P. Grzegorzowi Jurak. W sobotę na godz. 9 prosimy: P. Stanisław Głodzik, P. Agnieszka Witczak, P. Maria Grzęda, P. Barbara Witczak, P. Krystyna Samonek.

5. W okresie wakacji (lipiec – sierpień) kancelaria parafialna będzie czynna w dniach: wtorek, czwartek i piątek w godz. 16 - 17. Pilne sprawy należy ustalać telefonicznie.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Niedzieli: Dlaczego lubimy pielgrzymować? Jak przebaczyć? W Gościu Niedzielnym: Pusty grób Maryi; Wolność wiary i sumienia.

7. Rocznice śmierci: ++ Krzysztof Kołodziejczyk, Genowefa Owczarz, Julian Raźnik, Zuzanna Bardzel, Marianna Woś, Czesław Witczak, Janina Jurak, Anna Śpiewak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…