XVI Niedziela Zwykła - 17.07.2022
Dodane przez ks Krzysztof Lichota dnia Lipiec 16 2022 23:31:56
1. W liturgii Kościoła: piątek: Św. Marii Magdaleny; sobota: Św. Brygidy.

2. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. - poświęcenie pojazdów i zbiórka ofiar na MIVA Polska (dla misjonarzy).

3. Ognisko Światła i Miłości zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Spotkaniu Małżeństw w dn. 28-31 lipca 2022r., które odbędzie się w nowym domu rekolekcyjnym w Łopocznie oraz w naszej parafii. W Piotrawinie będziemy gościć Ks. Abp Stanisława Budzika, który będzie sprawował Mszę św. w dn. 30 lipca o godz. 18.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty: P. Teresie Kutyna, P. Małgorzacie Szczęsnej, P. Małgorzacie Śpiewak, P. Patrycji Śpiewak, P. Monice Nabrzęckiej. W sobotę na godz. 9 prosimy o sprzątanie kościoła z Wojciechowa: P. Ewę Fiuk, P. Filipa Maryniowskiego, P. Irenę Maryniowską, P. Annę Gralec, P. Bożenę Winiarz, P. Lucynę Gogół, P. Marię Gralec.

5. W sierpniu będziemy gościć Pielgrzymkę na Jasną Górę. Posiłek – przy szkole w Kamieniu. Prosimy mieszkańców Głodna o przygotowanie posiłku (ok. 500 osób).

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Niedzieli: Chrońmy dzieci; Wrzawa wokół Ojca Pio; W Gościu Niedzielnym: Państwo, które ginie; Pan Bóg daje okazje.

7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: śp. +Stanisława Wajsa z Kaliszan Kolonii i +Mieczysława Szczerbę. Rocznice śmierci: ++ Jan Cieplak, Mieczysław Ciostek, Julianna Pawlińska, Lech Jędryszek, Marianna Kurta, Tadeusz Wróbel, Zofia Lasek, Mieczysław Marniak, Leokadia Kuźnicka, Bolesław Tumala, Henryk Jakubczyk, Bogumiła Jastrzębska, Stanisław Zyska, Kazimierz Wit, Łucja Mendak, Irena Wróbel. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…