VI Niedziela Wielkanocy - 22.05.2022
Dodane przez ks Krzysztof Lichota dnia Maj 21 2022 18:19:41
1. W liturgii: wtorek - NMP Wspomożycielki Wiernych; czwartek: Św. Filipa Neri; W przyszłą niedzielę 29 maja o godz. 12 Uroczystość Pierwszej Komunii Św.

2. Ofiary składane dziś na tacę przeznaczone są na budownictwo sakralne w naszej Archidiecezji. W następną niedzielę – taca na bieżące utrzymanie parafii.

3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu prosimy Rodziców, których dzieci przystąpią do Pierwszej Komunii Św. o sprzątanie kościoła i terenu przy kościele.

4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Niedzieli: Jak zrozumieć Papieża? Tydzień w Kościele. W Gościu Niedzielnym: Kto popiera zło? To nie Bóg zawinił.

5. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty: +Witold Kozieł z Kamienia i +Zbigniew Muciek z Piotrawina. Rocznice śmierci: Janina Grądziel, Stanisława Grądziel, Antonina Olender, Adam Banaś, Władysława Jakóbczyk, Stanisław Lichota, Lidia Spyt, Helena Ciostek, Józef Mendak, Stanisław Olender, Helena Hetman, Andrzej Gruchała, Józef Smyrgała, Piotr Jaśkowski, Kazimierz Pakuła, Robert Mroczkowski, Piotr Chechliński. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…