X Niedziela Zwykła - 09.06.2024
Dodane przez ks Krzysztof Lichota dnia Czerwiec 09 2024 09:12:11
1. W liturgii: wtorek: Św. Barnaby; czwartek: Św. Antoniego z Padwy i jest to 13. dzień miesiąca – zapraszamy na Mszę św. przez wstaw. MB Fatimskiej o godz. 18, a po niej na procesję różańcową z lampionami (intencje można zgłaszać w zakrystii); piątek – Bł. Michała Kozala.

2. Zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18, a w niedzielę o godz. 11.30.

3. Msza św. na cmentarzu: 30 czerwca o godz. 12.

4. Dziękujemy Rodzicom Dzieci, które 26 maja przyjęły Pierwszą Komunię Św. za ofiarę na podstawę pod Monstrancję (2600 zł).

5. Pielgrzymka Mężczyzn Archidiecezji Lubelskiej: Sanktuarium MB Chełmskiej 22.06.2024, godz. 9.30.

6. Zapowiedzi: Mariusz Duda kawaler z Kędzierzyna-Koźla i Justyna Szczęsna panna z parafii tutejszej.

7. Prasa katolicka - Niedziela: Różaniec ratunkiem dla świata; Manipulowanie Biblią; Co się z nami stało? Gość Niedzielny: Orędownicy na trudne czasy; Znak naszej tożsamości.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła: P. Annie Gąsior, Paniom Annie i Marlenie Skrzyńskim, P. Małgorzacie Kowalskiej, P. Andrzejowi Sak. W sobotę na godz. 9 prosimy: P. Angelikę Kalitę, P. Ewelinę Walczak, P. Marię Ciostek, P. Elżbietę Lejwodę, P. Wandę Wronę, P. Andrzeja Śliwińskiego. P. Teresę Gazdę.

9. Pielgrzymka Dzieci Komunijnych z Rodzicami z naszej Parafii na Jasną Górę – 20 czerwca. Są jeszcze wolne miejsca, więc zapraszamy wszystkich chętnych Parafian. Więcej informacji u ks. Krzysztofa.

10. W przyszłą niedzielę przy kościele po Mszach św. odbędzie się zbiórka ofiar dla Rodziny z Parafii w Bobach, której w ubiegłym roku w grudniu spłonął dom i cały dobytek. Więcej informacji w gablocie i na stronie internetowej naszej Parafii.

11. Rocznice śmierci: Ewa Cybula, Adam Lasota, Paweł Skrzyński, Renisława Dyszczak, Irena Kania, Sławomir Ostrowski, Ryszard Mikołajczyk. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…