I Niedziela Wielkiego Postu - 18.02.2024
Dodane przez ks Krzysztof Lichota dnia Luty 17 2024 18:00:57
1. W liturgii: poniedziałek – kancelaria parafialna jest nieczynna; czwartek – Katedry Św. Piotra; Zapraszamy na Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz. 16.30. Ofiary składane na tacę po Drodze Krzyżowej oraz ofiary zebrane przez Radnych w Wielkim Poście będą przeznaczone na kwiaty do Grobu Pańskiego i na nowy stojak pod paschał. Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 11.30.

2. W przyszłą niedzielę zapraszamy Dzieci z klas III na Mszę św. o godz. 12, a po niej spotkanie formacyjne.

3. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na bieżące utrzymanie parafii, natomiast ofiary składane do puszki w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na misje.

4. Nauki przedmałżeńskie: w przyszłą sobotę o godz. 16.00 w kościele.

5. Prasa katolicka. Niedziela: Negocjator Papieża; Duch Święty jako przyjaciel w potrzebie; Gość Niedzielny: Jezus, modlitwa i ty; Cierpienie i miłość.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła: P. Irenie Sochaj, P. Zuzannie Szymańskiej, P. Joannie Sałasińskiej, P. Markowi Wawrzyniakowi, P. Henrykowi Nieróbcy. W przyszłą sobotę prosimy o sprzątanie kościoła Mieszkańców Kamienia (Szosa): P. Krystynę Naczas, P. Bożenę Banaś, P. Katarzynę Mroczkowską, P. Małgorzatę Słonina, P. Agnieszkę Sałasińską, P. Andrzeja Rosołowskiego.

7. Rocznice śmierci: ++Wojciech Ostrowski, Helena Szast, Janina Wilk, Maria Skrzek, Stefania Skorek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…