VI Niedziela Zwykła - 11.02.2024
Dodane przez ks Krzysztof Lichota dnia Luty 10 2024 19:50:10
1. Środa Popielcowa rozpoczyna czas Wielkiego Postu. Msze św. z posypaniem głów popiołem o godz. 8 i 17 (w kaplicach 9.30 i 10.45). Ofiary składane do puszki w tym dniu będą przeznaczone na pomoc Caritas dla ofiar wojny na Ukrainie. Zapraszamy na Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz. 16.30. Ofiary składane na tacę po Drodze Krzyżowej oraz ofiary zebrane przez Radnych w Wielkim Poście będą przeznaczone na kwiaty do Grobu Pańskiego i na nowy stojak pod paschał. Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 11.30.

2. Ofiary składane do puszki przeznaczone są na Fundusz Wschodni.

3. W przyszłą sobotę o godz. 16.00 rozpoczynamy nauki przedmałżeńskie dla Narzeczonych.

4. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. odbędzie się w ostatnią niedzielę lutego (25 lutego).


5. Prasa katolicka. Niedziela: Lekcja z Lourdes; Wielka Migracja; Jak posklejać społeczeństwo. Gość Niedzielny: Popiół wskaże drogę; Handel ludźmi; Przestroga Benedykta.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła: P. Krystynie Kozioł, P. Marii Banaś, P. Monice Przytarskiej, P. Tomaszowi Zającowi. W przyszłą sobotę na godz. 9 prosimy o sprzątanie kościoła: P. Irenę Sochaj, P. Zuzannę Szymańską, P. Teresę Frączek, P. Marka Wawrzyniaka, P. Joannę Sałasińską, P. Henryka Nieróbcę.

7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. +Irenę Łukasik z Głodna. Rocznice śmierci: ++Czesław Moczydłowski, Elżbieta Ciostek, Wanda Głuch, Janina Wilk, Andrzej Szewczyk, Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…