XXIV Niedziela Zwykła - 17.09.2023
Dodane przez ks Krzysztof Lichota dnia Wrzesień 16 2023 18:40:14
1. W liturgii: poniedziałek – Św. Stanisława Kostki; czwartek – Św. Mateusza; sobota – Św. Ojca Pio.

2. Od września kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 15.30 – 16.30.

3. Dziś po Mszy św. o godz. 12 odbędzie się spotkanie organizacyjne w sprawie Pierwszej Komunii Św.

4. W przyszłą niedzielę w naszej Parafii Uroczystość Odpustowa. Zapraszamy na uroczystą Sumę o godz. 12. Prosimy o przygotowanie feretronów. Druhów Strażaków z OSP Piotrawin prosimy o pomoc przy organizacji procesji. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na bieżące utrzymanie parafii.

5. W nawiązaniu do Dekretu na temat przygotowania młodzieży do Sakramentu Bierzmowania informujemy, że młodzież z klas VI i VII z naszej Parafii otrzyma indeksy i rozpocznie dwuletnie przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. Sakrament Bierzmowania będzie w przyszłym roku szkolnym. Spotkanie Młodzieży i Rodziców planujemy na początek października.

6. Prasa katolicka. Niedziela: Kto kradnie dzieci? Jacy są pielgrzymi? Jest także dodatkowy Kwartalnik Niedzieli w cenie 15 zł, a w nim: Bitwa o pamięć; Tajemnice Fatimskie; Kulisy wyboru Jana Pawła II; W Gościu Niedzielnym: Czy Papież potrzebuje obrony? Gdy emocje zastępują rozum.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła P. Elżbiecie Jakubczyk i P. Marii Spyt. W przyszłą sobotę o godz. 9 prosimy o sprzątanie kościoła Mieszkańców Łazisk: P. Barbarę Rybak, P. Jakuba Rybaka, P. Annę Drąg, P. Janinę Wit, P. Marzenę Samonek, P. Beatę Czaję, P. Helenę Kurek.

8. Rocznice śmierci: + Halina Borecka, Krystyna Osuch, Helena Czerwonka, Władysław Wicha, Irena Owcarz, Marianna Skrzyńska, Jadwiga Jastrzębska, Mieczysława Stola, Jan Król. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…