XXII Niedziela Zwykła - 03.09.2023
Dodane przez ks Krzysztof Lichota dnia Wrzesień 02 2023 19:17:40
1. W liturgii: czwartek – bł. Ignacego Kłopotowskiego, piątek – Święto Narodzenia NMP (błogosławieństwo ziarna i nasion na zasiew; Msze św. w kościele o godz, 8 i 18, w kaplicach: 9.30 i 10.45).

2. Od września kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 15.30 – 16.30.

3. Ofiary składane do puszki są przeznaczone na Świetlice prowadzone przez Caritas. Natomiast w przyszłą niedzielę – puszka na Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu.

4. Dziś na Mszy św. o godz. 12 będzie poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 13 będzie sprawowana Msza św. w kaplicy w Łaziskach z racji 50 – lecia powstania Gminy Łaziska.

6. Zapowiedzi: Tomasz Kędra kaw. z par. Piotrowice i Dominika Korgul panna z par. tut.

7. Legion Maryi organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 9 – 10 września (piątek-sobota). Wyjazd z Opola Lubelskiego i z Kamienia. Więcej informacji znajduje się w gablocie.

8. We wrześniu można będzie skorzystać z badania wzroku w poszczególnych miejscowościach naszej Parafii. Zapisy u Sołtysów. Więcej informacji znajduje się w gablocie.

9. Prasa katolicka. Niedziela: Czas podziękować Bogu; Skąd popularność szkół katolickich? Nieczyste sumienia. W Gościu Niedzielnym: Zaufać katechezie; Wierność, która daje życie; Kontrrewolucja matek.

10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła Państwu Edycie i Mariuszowi Smaga, Państwu Halinie i Michałowi Pakuła, P. Romanowi Radzikowskiemu. W przyszłą sobotę o godz. 9 prosimy o sprzątanie kościoła Mieszkańców Łazisk: P. Waldemara Fludę, P. Irenę Jachowicz, Wiesławę Dobosz, P. Małgorzatę Piłat, P. Monikę Podkowińską, P. Elżbietę Bajon, P. Marka Spyt, P. Justynę Spyt.

11. Rocznica śmierci: +Ewa Demiańczuk. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…