XXI Niedziela Zwykła - 27.08.2023
Dodane przez ks Krzysztof Lichota dnia Sierpień 27 2023 09:44:33
1. W liturgii: poniedziałek - Św. Augustyna; wtorek –Męczeństwo Św. Jana Chrzciciela; piątek – pierwszy miesiąca (od rana odwiedzamy chorych, spowiedź w kościele od godz. 17.30 - zapraszamy dzieci i młodzież); sobota – pierwsza miesiąca: adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.

Komunikat Metropolity Lubelskiego - Zaproszenie na Uroczystości Maryjne (odczytać z kartki, wywieszony również w gablocie).

2. Ofiary składane do puszki są przeznaczone na Fundusz Wspierania Nauki Chrześcijańskiej. Natomiast w przyszłą niedzielę – puszka na Świetlice prowadzone przez Caritas.

3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12 będzie poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych.

4. Zapowiedzi: Sebastian Cybulak kaw. z par. tut. i Izabela Pietras panna z par. Zagłoba; Tomasz Kędra kaw. z par. Piotrowice i Dominika Korgul panna z par. tut.

5. Legion Maryi organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 9 – 10 września (piątek-sobota). Wyjazd z Opola Lubelskiego i z Kamienia. Więcej informacji znajduje się w gablocie.

6. We wrześniu można będzie skorzystać z badania wzroku w poszczególnych miejscowościach naszej Parafii. Zapisy u Sołtysów. Więcej informacji znajduje się w gablocie.

7. Prasa katolicka. Niedziela: Nowe cuda; Ekologia po chrześcijańsku; W Gościu Niedzielnym: Jaka jest moja wiara? Nie ma jak u mamy;

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła P. Elżbiecie i Ilonie Giza, P. Teresie Szmit, P. Henryce Wydra, P. Marzenie Jagiełło, P. Urszuli Jakubczyk. W przyszłą sobotę o godz. 9 prosimy o sprzątanie kościoła Mieszkańców Łazisk: P. Halinę Pakułę, P. Waldemara Fludę, P. Romana Radzikowskiego, P. Irenę Jachowicz, P. Edytę Smagę, P. Wiesławę Dobosz.

9. Rocznice śmierci: + Mirosław Mroczkowski, Piotr Jakubowski, Grzegorz Chyliński, Adam Mroczkowski, Piotr Morek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…