XIX Niedziela Zwykła - 13.08.2023
Dodane przez ks Krzysztof Lichota dnia Sierpień 13 2023 07:42:25
1. W liturgii: poniedziałek Św. Maksymiliana Marii Kolbego; wtorek – Uroczystość Wniebowzięcia NMP (Msze św. tak, jak w każdą niedzielę) – kancelaria parafialna nieczynna; środa – od rana Ks. Proboszcz odwiedza chorych; czwartek – Św. Jacka.

2. Ofiary składane na tacę są będą przeznaczone na Caritas. Ofiary składane do puszki w dn. 15 sierpnia będą przeznaczone na pomoc powodzianom w Słowenii (zbiórkę prowadzi Caritas).

3. Nowożeńcom Dominice i Kamilowi życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki MB oraz dziękujemy za kwiaty do kościoła. Rodzinie Państwa Młodych dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę na Kościół 200 zł.

4. Prasa katolicka. Niedziela: Światowe Dni Młodzieży; W drodze do Maryi. W Gościu Niedzielnym: Kościół wciąż młody; Papież znów porwał młodych; W drodze do Maryi.

5. W przyszłą sobotę o godz. 9 prosimy o sprzątanie kościoła Mieszkańców Głodna: P. Jana Kręcisza, P. Krystynę Czaplę, P. Grażynę Jezierską, P. Grażynę Chechlińską, P. Bożenę Złotuchę, P. Annę Książek.

6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty Parafialnej: +Zbigniewa Rybaka z Kępy Gosteckiej. Rocznice śmierci: Stanisław Lasota, Czesław Witczak, Helena Lasek, Anna Śpiewak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…