Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - 09.04.2023
Dodane przez ks Krzysztof Lichota dnia Kwiecień 08 2023 19:54:04
1. Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy: Msze św. godz. 8 i 12, w kaplicach 9.30 i 10.45. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na KUL. Przyszła niedziela, to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Caritas.

2. Dziękujemy za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pańskiego oraz Państwu Radnym za przeprowadzenie zbiórki.

3. Dziękujemy Mieszkańcom Piotrawina, Kolonii Piotrawin, Kolonii Kamień, Druhom Strażakom z OSP Piotrawin i Kołu Gospodyń Wiejskich z Piotrawina za porządki wokół kościoła, na Kalwarii i parkingu (było ok. 30 osób). Państwu Rosołowskim z Kamienia dziękujemy za wykonanie Grobu Pańskiego, ciemnicy, za ofiarowanie nowego welonu na monstrancję. Anonimowemu Parafianinowi z Lipska za baner do ciemnicy.

4. Dziękujemy Druhom Strażakom z OSP Piotrawin za wartę honorową przy Grobie Pańskim i za pomoc przy procesji rezurekcyjnej.

5. W przyszłą niedzielę zapraszamy Dzieci z klas III na Mszę św. o godz. 12 i na spotkanie formacyjne.

6. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Dariusz Wilk i Aleksandra Wilk z par. tut.

7. Prasa katolicka: Niedziela – Jak mogło wyglądać zmartwychwstanie? Świadkowie Zmartwychwstania. Zbrodnia bez kary. W Gościu Niedzielnym – Paschalne spotkania. Zmartwychwstaje cały człowiek.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła: P. Zofii Jastrzębskiej, P. Hannie Jastrzębskiej, P. Iwonie Góralskiej, P. Beacie Pawlińskiej, P. Stanisławowi Grzywie, Amelce Kramek, Natalce i Julii Pawlińskim, Janowi Góralskiemu. W sobotę na godz. 9 prosimy o sprzątanie kościoła: P. Agnieszkę Kramek, P. Marzannę Woś, P. Anetę Mroczkowską, P. Annę Furtak, P. Danutę Szymanek, P. Agnieszkę Rękas.

9. Rocznice śmierci: ++ Aleksandra Cybulak, Tadeusz Kłódka, Ryszard Cholewiński, Eugeniusz Książek, Janina Jackowska, Janina Gliwicka, Zofia Nieróbca, Marianna Stolarska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…