Najnowszy użytkownik: agata
Zdjęcie miesciąca Grudzien

XXXIII Niedziela zwykła

1. Dzisiaj w całym Kościele dzień modlitwy za ludzi ubogich wg psalmu „biedak zawołał a Pan go usłyszał”. Przy wyjściu z kościoła będzie można wesprzeć ofiarą do puszki Lubelską „Caritas”. Od lat realizuje w swych dziełach Miłość Miłosierną, którą kieruje do tych najbardziej potrzebujących, również i w tym roku zaprasza zarówno do refleksji dotyczącej obecności ubogich wokół nas, ale i konkretnych działań.

2. Podziękowanie mieszkańcom Wojciechowa za upieczenie chleba o smaku jabłek, za dary niesione w procesji. Opatrzności Bożej za rok pełen urodzajów. Nauczycielom– za montaż słowno-muzyczny w 100-lecie Niepodległej.

3. Panu Romanowi Radzikowskiemu składamy podziękowanie za wieloletnią służbę naszej nadwiślańskiej społeczności. Nowemu wójtowi-Karolowi życzymy, by na tym stanowisku udało się zrobić jak najwięcej, by znalazł zrozumienie u ludzi.

4. Dzisiaj I Gala ślubna w Piotrawinie. Pokaz mody ślubnej. Zaprezentują się firmy z branży ślubnej. Florystyka, dekoracje, oprawa muzyczna, słodkie stoły, ślubne upominki. Wstęp wolny.

5. Podziękowanie za sprzątanie kościoła. Byli proszeni. Na sobotę na godz. 9.00 z Piotrawin od Kamienia; Szast Elżbieta vel Agnieszka, Rutkowska Izabela vel Kamil, Wolska Maria.

6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką u ministrantów. Zachęcamy do jej lektury. Kalendarze 5zł.

7. Za tych, których rocznica śmierci w najbliższych dniach. We wtorek o godz. 14.00 będzie pogrzeb + Henryka Rękasa 87 lat z Kaliszany Kol. Reqiescant in pace.